• q41
  • q40
  • q3
  • q8

Ние правиме

Висок квалитет на услуги за печатење

за

Huayu ПЕЧАТЕЊЕ

Foshan Huayu печатење во боја копродукции, Ltd е лоцирана во luocun Lianhe индустриска зона, Nanhai округ, Foshan, Кина, која е во близина на центарот на Гуангжу Baiyun и аеродромот. Со повеќе од 10.000 квадратни метри на модерната хемиски фабрики, а повеќе од 300 вработени.

Прочитај повеќе

Проверете

Нашите Последни Автор е на книгите

WhatsApp Онлајн Chat!