• q41
  • q40
  • q3
  • q8

Ne bëjmë

shërbim me cilësi të lartë shtypjen

për

HUAYU PRINTING

Foshan Huayu Color Printing Co, Ltd ndodhet në zonën industriale Luocun Lianhe, Nanhai Qarkut, Foshan, Kinë, e cila është afër qendrës së Guangzhou dhe Baiyun Aeroportit. Me më shumë se 10.000 metra katror të bimëve moderne kimike dhe më shumë se 300 punonjës.

Lexo më shumë

Check Out

Punimet tona e fundit

WhatsApp Online Chat !